Skip to Content

Економічна екскурсія на базі ТзОВ „Юлія ЛТД”

Економічна екскурсія, як форма профорієнтаційної роботи, дає можливість безробітним безпосередньо ознайомитись із професіями в реальних умовах, отримати інформацію із першоджерел, поспілкуватись із професіоналами.

Так, 22 січня фахівець з профорієнтації Тлумацької районної філії Мар’яна Олійник провела Економічну екскурсію для 9 безробітних громадян на базі ТзОВ „Юлія ЛТД”. Метою проведення даного заходу є ознайомлення безробітних із історією та специфікою роботи підприємства, його матеріально-технічною базою, умовами праці, оплатою праці та поглибленою інформацією безробітних про особливості здобуття професій “коваль ручного кування”, “токар”, “фрезерувальник” та “проектувальник”.

Безробітні мали можливість отримати змістовну і корисну інформацію, щодо роботи підприємства в цілому та більш детально ознайомитися з виробничим процесом виготовлення металевих конструкцій, а саме: дашків, воріт, охоронних решіток та інших металевих виробів. Також, мали змогу побачити, як розжарюється залізо у доменній печі, як з нього отримують готовий виріб та як його охолоджують. Учасники заходу спостерігали за роботою досвідчених майстрів, підтвердженням того є випуск готової продукції відмінної якості, яка користується широким попитом серед населення м.Тлумача та за його межами.

На завершення Економічної екскурсії безробітні на власні очі побачили робочі місця, мали можливість поспілкуватися з робітниками даного підприємства та висловили щиру подяку фахівцю районної філії та роботодавцю за змістовний та потрібний захід.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.