Skip to Content

На міському озері Тлумача відбулося освячення води

У неділю, 19 січня, на свято Богоявлення Господнього, у Тлумачі відбулось освячення міського озера.

Після Божественних літургій і освячення води в храмах Пресвятої Трійці УГКЦ та Преображення Господнього УАПЦ міста Тлумача урочиста процесія мирян рушила святковою ходою від Народного дому до міського озера, де і відбулося богослужіння та освячення Йорданської води.

Участь у святковому заході взяли міський голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, жителі громади та гості міста.

Обряд освячення озера здійснили декани Тлумацьких деканатів УГКЦ о. Павло Дутчак і УАПЦ о. Василь Стадник. А опісля священнослужителі освятили ще й нову спецтехніку. Як пояснив заступник міського голови з гуманітарних питань Тлумацької ОТГ Ігор Мандар, автомобілі придбані для Тлумацького центру первинної медичної допомоги Тлумацької ОТГ та для Тлумацького відділення ДСНС.

Для забезпечення максимального комфорту та уникнення надзвичайних ситуацій процесію супроводжували працівники Тлумацького відділення поліції, а на місці було організовано чергування медиків ЦПМД Тлумацької міської ради ОТГ.

Окрема подяка голові громадської організації "Тлумацький клуб рибалок" Олегу Бобику та підприємцю Ігорю Петруку за приготування смачної рибної юшки!

Йордан – це не лише освячення води і не лише те, що ми кропимо домівки. Це все важливо, але це не основне. Свято Богоявлення – це свято усвідомлення, що ми покликані до життя вічного, що Бог явився, щоб нам звістити про це. Богоявлення– це також свято, яке нагадує, що ми також як християни маємо являти цього Бога в своєму житті.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.