Skip to Content

Керівники району та ОТГ зустрілися з медиками Тлумаччини

Саме про подальші перспективи реформування галузі охорони здоров’я йшлося під час зустрічі голови районної ради Василя Двояка, голови районної державної адміністрації Сергія Гаєвського, голів Тлумацької міської та Олешанської сільської рад ОТГ Романа Круховського та Богдана Двояка з медичними працівниками Тлумацької центральної районної лікарні, що відбулася 13 січня, поточного року.

Під час зустрічі були обговорені наступні кроки, які будуть впроваджуватися Міністерством охорони здоров’я в напрямку фінансування системи охорони здоров’я, зокрема, впровадження Програми медичних гарантій та виконання обов’язкових умов для підготовки КНП «Тлумацька центральна районна лікарня» Тлумацької районної ради Івано-Франківської області до укладання договорів із Національною службою здоров’я України у 2020 році.

Зустріч була побудована у формі вільного діалогу. Розпочинаючи спілкування, очільник району звернув увагу всіх, що цей рік стане роком послідовних кроків реформування медичної галузі України, розпочатих ще у 2018 році. Слідом за зміною системи фінансування закладів послуг первинного рівня планується змінювати і фінансування вторинного рівня.

Як зазначив Сергій Гаєвський, така зустріч є дуже важливою, адже дає змогу з перших вуст дізнатися що очікує медичну спільноту найближчим часом, з’ясувати незрозумілі моменти, поспілкуватися з тими, хто по суті є мозковим центром усіх змін.

Довідково:

У 2020 році на виконання Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» Програма медичних гарантій запрацює в повному обсязі. Національна служба здоров’я України (НСЗУ) буде закуповувати медичні послуги у закладах охорони здоров’я усіх рівнів надання медичної допомоги, організаційно-правової форми (крім бюджетної установи) та форми власності і оплачувати їх за договором. Процедура закупівель медичних послуг передбачатиме дотримання надавачами умов надання послуг та специфікацій на конкретні послуги/групи послуг.

1 січня 2020 року стартував етап реформування системи фінансування охорони здоров’я. З 1 квітня медичні заклади, які надають спеціалізовану медичну допомогу перейдуть на нову модель фінансування - за договором з Національною службою здоров’я.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.