Skip to Content

Вітання


Дорогі жителі Тлумаччини!

Від усього серця щиро вітаємо вас із світлими святами – Новим 2020 роком та прийдешнім Різдвом Христовим!

Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Різдвяних свят має сподівання і вірить в те, що Новий рік принесе позитивні зміни, в усі сфери людського життя. Що зимові свята подарують нам те, чого найбільш бракує у повсякденному бутті. Всі ми у ці дні, прощаючись з роком пережитим, сподіваємося на краще життя в майбутньому, на певні власні здобутки та перемоги, на мир і злагоду в нашій країні.

Для кожного кроку, що наближає нас до поставленої мети, необхідні рішучість, наполегливість, впевненість та направленість до пошуку розумних рішень, як у повсякденному житті пересічного громадянина, так і в стратегії творення нашої держави.

Тож щиро зичимо, аби Новий рік та Різдво Христове подарували нам ще більше сил та натхнення для втілення найамбітніших планів та задумів! Нехай серця будуть зігріті любов’ю і теплом, а домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням!

Бажаємо зустріти ці чудові свята у піднесеному настрої, зі світлими помислами та добрими намірами! Нехай прийдешній рік стане щедрим на успіхи та принесе приємний смак перемоги як Україні, так і кожному з нас!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

Голова районної ради                                                              Василь Двояк

Голова райдержадміністрації                                                 Сергій ГаєвськийХто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.