Skip to Content

Робочий візит керівників району в КНП "Тлумацька центральна районна лікарня" та КП «Тлумачкомунсервіс»

Здоров’я нації – один із важливих показників соціально-економічного розвитку сучасної держави. Саме щоб знати реальний стан речей голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський спільно із головою районної ради Василем Двояком та його заступником Василем Гнатюком, керівником Громадської організації «Тлумацьке районне об'єднання воїнів АТО» Ярославом Московчуком та окремими представниками даної організації здійснили робочий візит до центральної районної лікарні. Там вони ознайомились із станом ремонтних робіт у ряді відділень лікарні. Зокрема керівники району оглянули районну поліклініку, де сьогодні проводяться ремонтні роботи та проаналізували потреби та можливості, які необхідні для його завершення. Окрім цього також оглянули хірургічне і терапевтичне відділення лікарні, де нещодавно був проведений капітальний ремонт.

В.о. директора КНП "Тлумацька центральна районна лікарня" Іван Бойчук ознайомив присутніх із діяльністю лікувального закладу, зокрема з роботою відділень лікарні, а також зупинився на окремих проблемних питаннях.

Опісля керівники району спільно із головою Тлумацької міської ОТГ Романом Круховським та представниками громадської організації «Тлумацьке районне об'єднання воїнів АТО» відвідали міське підприємство КП «Тлумачкомунсервіс, яке нещодавно розпочало свою роботу на місці ліквідованого КП «Тлумачводоканал».

Керівник підприємства Микола Тимченко розповів про ситуацію, яка склалась на сьогоднішній день, а це незадовільний стан приміщень, зношена техніка та інше. Хоча, за його словами вони роблять усе можливе для безперебійного постачання води мешканцям району, а саме: триває реконструкція приймальної каналізаційно-насосної станції в с. Гончарівка, відновлення роботи якої буде першим кроком у відновленні очисних споруд, проводяться інші нагальні роботи.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.