Skip to Content

У районі відзначають День Гідності та Свободи

У четвер, 21 листопада, у районному центрі відбулися заходи з нагоди відзначення шостої річниці з початку доленосних подій в історії українського народу - Революції Гідності, коли на майдани та площі міст нашої держави вийшла студентська молодь, щоб висловити протест тогочасним політичним діям влади щодо розвитку держави та продемонструвати своє прагнення жити у вільній європейській країні.

На заході, у міському парку, були присутні керівники району та міської ОТГ, працівники державних установ, духовенство, представники громадських організацій та політичних партій, студентська молодь та усі небайдужі громадяни міста.

Під час заходу хвилиною мовчання усі пом’янули загиблих синів і дочок України під час Революції Гідності та антитерористичної операції. Вшанували і тих, хто на Майдані відстоював права і свободи людини та європейські цінності.

Спільно із священнослужителями присутні взяли участь у поминальній панахиді, а керівники району поклали букети квітів до стели загиблим військовослужбовцям, які загинули на фронті та Героям Небесної Сотні.

В населених пунктах району з нагоди Дня Гідності та Свободи впродовж вихідних днів відбудуться урочисті віча, молебні та інші меморіальні заходи.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.