Skip to Content

Проведено професіографічну екскурсію

19 листопада для старшокласників Гостівської ЗОШ І-ІІІ ст. проведена професіографічна екскурсія до ТОВ «Станіславський» в селище Обертин.

Перед початком екскурсії технологи Марія Погоріла та Людмила Біланюк ознайомили учнів з історією створення пекарні, основними затребуваними професіями, які використовуються на підприємстві, та з вимогами до працівників.

Екскурсія почалася з цеху, де виготовляють печиво, торти, пляцки, бісквіти. Тут їх дбайливо формують та прикрашають вручну. Пекарі запевняють, що використовують лише натуральні продукти, тому й солодощі такі смачні.

У хлібобулочному цеху школярі ознайомилися з робочими місцями працівників пекарні, з машинами та механізмами, які залучені в процесі виготовленні хліба та хлібобулочних виробів.

Та найцікавішими були майстер – класи. Школярі власноруч виготовляли солодощі та хлібобулочні вироби.

Велике задоволення і масу позитивних вражень діти отримали від спілкування з людьми, які творять справжню красу та побачили на власні очі роботу пекаря, помічника пекаря, кондитера. Весела і творча атмосфера панувала на заході. Школярам дуже сподобався майстер-класи, адже вони були не тільки цікаві та пізнавальні, а й дуже смачні.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.