Skip to Content

Очільниками району проведено щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб

У вівторок, 19 листопада, під керівництвом голови районної ради Василя Двояка та першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Присяжнюка відбулася щотижнева нарада із заступником голови районної ради Василем Гнатюком, керівником апарату РДА Андрієм Мозилем, начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

Під час наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень. Окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також: заборгованості по заробітній платі педагогічним працівникам, нарахування та призначення житлових субсидій, ліквідації відділу статистики у Тлумацькому районі, про проведення розрахунків за орендовані паї, проведення перерахунку пенсій, про проведення заходів до дня Гідності та Свободи та Дня пам'яті жертв Голодомору та інші.

За результатами наради очільники району дали ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.