Skip to Content

Проведено чергове засідання ради роботодавців

У вівторок, 19 листопада, з метою покращення співпраці з роботодавцями Тлумацькою районною філією проведено чергове засідання ради роботодавців за участю керівників підприємств та соціальних партнерів.

Метою такого заходу є обговорення шляхів та форм співпраці служби зайнятості щодо розгортання активних заходів сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць, а також інформування про стан ринку праці, про використання коштів службою зайнятості.

Учасники обговорювали шляхи підвищення рівня зайнятості населення, отримали корисну інформацію від представників управління соціального захисту населення Тлумацької РДА та управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області.

Враховуючи те, що роботодавці є клієнтами і соціальними партнерами служби зайнятості посилення взаємовигідного співробітництва з ними залишається нашим найважливішим стратегічним завданням. Тому зазначена взаємодія – один із головних пріоритетів у нашій роботі.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.