Skip to Content

Щотижнева нарада


У вівторок, 05 листопада, у Тлумацькій районній державній адміністрації відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

Головували на цій нараді перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Присяжнюк та заступник голови районної ради Василь Гнатюк.

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також: заборгованості заробітної плати медичним працівникам району, питання нарахування та призначення житлових субсидій, підготовки приміщення щодо перебування там у зимовий час соціально незахищених осіб та інші.

За результатами наради було дано ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району згідно з чинним законодавством.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.