Skip to Content

Нарада щодо призову на строкову військову службу


31 жовтня військовий комісар Тлумацького районного військового комісаріату Віталій Непеляк провів нараду із представниками сільських рад з питань призову на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року. Участь у зустрічі взяли заступник голови районної ради Василь Гнатюк та перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Присяжнюк.

В ході наради надано роз’яснення стосовно осінньої призивної кампанії - 2019. Військовий комісар зокрема акцентував увагу на тому, що протягом цього часу буде проведено черговий призов на строкову військову службу в Збройні сили України юнаків від 18 до 27 років, які визнані медичною комісією придатними до проходження військової служби. На підставі Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» всіх призовників сповіщають повісткою про явку до військкомату. У разі, якщо такий документ не дійшов, призовник зобов'язаний протягом десяти діб самостійно з'явитися до військового комісаріату.

Учасники наради обговорили усі проблемні питання які виникали під час попередніх призовів та шляхи їх вирішення та розглянули механізм, який має на меті забезпечити ефективне виконання плану призову, явки призовників на призовну дільницю, притягнення ухильників від призову до відповідальності. По завершенні наради підсумовано та запропоновано конкретні дії й заходи для якісного й ефективного проведення призову громадян в Тлумацькому районі.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.