Skip to Content

Професіографічна екскурсія, як форма профорієнтаційної роботи

Професіографічна екскурсія, як форма профорієнтаційної роботи дає можливість безробітним безпосередньо ознайомитись з професіями в реальних умовах, отримати інформацію з першоджерел, поспілкуватись з професіоналами.

Так, 24 жовтня 2019 року фахівець з профорієнтації Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Мар’яна Олійник провела професіографічну екскурсію для безробітних осіб в Державне підприємство ”Івано-Франківський лісовий селекційно-насіннєвий центр”, що в селі Остриня Тлумацького району. Дане підприємство з року в рік вирощує посадковий матеріал для заліснення лісових площ, а також посадковий матеріал для озеленення приватних будинків, установ та організацій.

Метою проведення заходу є ознайомлення і формування у безробітних чіткого уявлення про підприємство, вакансії, їх застосування для громадян, які звертаються до служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні.

Розпочала професіографічну екскурсію Мар’яна Олійник, ознайомивши присутніх з метою і темою зустрічі. А потім, представила старшого майстра селекційно-насіннєвого центру - Зоряну Івасюту, яка розповіла коротку історію та специфіку роботи підприємства, про основні структурні підрозділи, вимоги до професій та умови праці, оплату праці, режим праці працівників у лісовому селекційно-насіннєвому центрі, соціальні гарантії для працюючих. Безробітні побували в розсадниках, спостерігали за роботою фахівців та отримали змістовну і корисну інформацію про важливість робітничих професій даного підприємства, а саме: агронома, флориста, спеціаліста ландшафтного дизайну, озеленювача. Завершився захід заключним словом спеціаліста районної філії, підведенням підсумків та узагальненням.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.