Skip to Content

Проведено професіографічну екскурсію для учнів 8-9 класів Живачівського НВК

Напевно, не існує більш небезпечної, відповідальної та важливої професії, ніж професія рятувальника - у будь-який час дня і ночі потрібно відправитися туди, де є загроза та небезпека і часто, ризикуючи своїм життям, зробити все, щоб звільнити людину з біди.

24 жовтня фахівець з профорієнтації Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Мар’яна Олійник провела Професіографічну екскурсію для учнів 8-9 класів Живачівського НВК в Державній пожежно-рятувальній частині Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, що в місті Тлумачі.

Під час екскурсії пожежно-рятувальною частиною начальник караулу ДПРЧ – 5 м.Тлумач Ігор Півторак розповів школярам про те, які фахівці задіяні в робочому процесі та ознайомив їх з професіями: пожежного рятувальника, водія автотранспортних засобів, начальника караулу, чергового диспетчера.

В ході проведення екскурсії учні мали змогу ознайомитись з пожежно-рятувальною технікою, яка використовується під час роботи та подоланні різноманітних надзвичайних ситуацій, з обладнанням пожежного автомобіля та спеціальним одягом, що захищає під час гасіння пожежі. Начальник караулу у цікавій захоплюючій формі розповів присутнім, як діють оперативно-рятувальні наряди , наскільки від їх швидких та відпрацьованих дій залежить життя людей, їх добробут та спокій. Діти мали змогу власноруч доторкнутися до рятувального знаряддя. Бажаючі школярі посиділи в кабіні пожежної машини, приміряли на себе захисні костюми та різні обладунки, навчилися в'язати пожежні мотузки, одягали захисні шоломи та інше.

Діти із захопленням взяли участь в екскурсії, а дехто з них уже подумки уявив себе майбутнім рятувальником, адже учнівська молодь знайомилася з професіями безпосередньо в конкретних умовах професійної діяльності. По завершенні заходу діти з новими знаннями та масою позитивних емоцій дякували рятувальникам за цікаву екскурсію.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.