Skip to Content

Професіографічна екскурсія для учнів 9 класу Гринівецької загальноосвітньої школи 1-2 ступенів..

22 жовтня 2019 року фахівець з профорієнтації Тлумацької районної філії Мар’яна Олійник провела Професіографічну екскурсію для учнів 9 класу Гринівецької загальноосвітньої школи 1-2 ступенів до Тлумацького відділення поліції, де школярі мали можливість ознайомитися з професією поліцейського.

Розпочала професіографічну екскурсію спеціаліст районної філії Мар’яна Олійник, ознайомивши учнів з метою і темою зустрічі. Старший інспектор ювенальної превенції Тлумацького відділення поліції Вікторія Баранюк розпочала спілкування з невеличкої екскурсії, учні побували у залі засідань відділу поліції, в черговій частині. Під час екскурсії школярі ознайомилися з організацією роботи поліції зсередини, побачили як працюють поліцейські. Захід продовжився в актовому залі. Працівник поліції ознайомила учнів з роботою та обов’язками поліцейських. Розповіла про можливості навчання, повне забезпечення студентів, а саме гуртожиток, форма, харчування за державний рахунок. А найголовніше – це працевлаштування. Всі працівники після навчання забезпечуються робочими місцями. Більш предметніше розповіла про можливості працевлаштування в ряди Національної поліції, про вимоги до професії, особливості та характер служби, перспективи кар’єрного зростання та соціальне забезпечення, умови праці на різних посадах.

Наприкінці зустрічі присутні школярі отримали вичерпні та повні відповіді на всі питання, що цікавили. Та в свою чергу подякували організаторам заходу за проведену екскурсію та можливість побачити частинку реального життя поліцейських.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.