Skip to Content

Відбувся виїзний семінар з роботодавцями в селі Гавриляк

З метою забезпечення належного рівня інформаційно-роз'яснювальної роботи для роботодавців, що зареєстровані та ведуть свою діяльність в сільській місцевості Тлумацькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості 17 жовтня був організований та проведений черговий виїзний семінар з роботодавцями в селі Гавриляк на тему: «Зайнятість осіб ,що мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню - першочергове завдання служби зайнятості”.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Слободян ознайомила присутніх із ситуацією на місцевому ринку праці. Головну увагу присутніх було акцентовано на послугах, які надає служба зайнятості, а саме: порядку компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру. Кебрин В.Ф. – провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями зупинився на питанні допомоги роботодавцям у підборі працівників, про можливості навчання, перенавчання, стажування безробітних з метою підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, розповів про вимоги до подання форми звітності №3-ПН.

Враховуючи те, що роботодавці є клієнтами і соціальними партнерами, посилення взаємовигідного співробітництва з ними залишається нашим найважливішим стратегічним завданням. Тому зазначена взаємодія – один із головних пріоритетів у нашій роботі.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.