Skip to Content

Профорієнтаційні заходи для учнів Колінцівського НВК

Одним із основних напрямків діяльності служби зайнятості є профорієнтаційна робота з учнівською молоддю.

З метою підвищення рівня інформованості учнів про світ професій, популяризації робітничих професій, допомоги школярам у виборі свого професійного майбутнього 3 жовтня фахівець з профорієнтації Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Світлана Атаманюк провела ряд профорієнтаційних заходів для учнів 8 та 9-х класів Колінцівського НВК .

На профорієнтаційному уроці учні знайомилися з професіями, актуальними на ринку праці району, послугами, що надаються центром зайнятості, основною формулою вибору професії «Хочу. Можу. Треба», класифікували професії за приналежністю до однієї з п’яти груп, розбирали ситуації, що стосуються професійного вибору. Також С. Атаманюк ознайомила учнів з платформою для онлайн профорієнтаційного тестування «Моя професія: консультаційна мережа» для визначення професійних інтересів, здібностей та психологічних схильностей, а також рекомендувала отримати індивідуальні консультації фахівців служби зайнятості, записавшись на прийом через сервіс «Електронна черга».

Після уроку старшокласники спробували себе в конкурсі знавців професій у форматі «Брейн-ринг». В цій грі діти показали не тільки свої знання у різноманітті професій, а також показали гнучкість і швидкість мислення.

Захід пройшов у яскравій та емоційній атмосфері усі учасники отримали нові знання про світ професій і зрозуміли, що для того, щоб стати професіоналом у будь-якій галузі необхідно старанно вчитися і свідомо обирати майбутній фах.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.