Skip to Content

Проведено чергову сесію районної ради

У четвер, 26 вересня, у великій залі адмінбудинку органів районної влади під головуванням голови районної ради Василя Двояка відбулася двадцять шоста сесія районної ради сьомого демократичного скликання. У її роботі взяли участь заступник голови районної ради Василь Гнатюк та перший заступник голови райдержадміністрації Микола Присяжнюк.

На початку роботи сесії Грамотою районної ради та райдержадміністрації було нагороджено начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлану Овчарчин.

Під час роботи сесії були розглянуті питання: про виконання районного бюджету за перше півріччя 2019 року та внесення до нього змін, про результати діяльності Тисменицької місцевої прокуратури за 6 місяців 2019 року, про ліквідацію закладу освіти – Яківська ЗОШ І-ІІ ступенів Тлумацького району Івано-Франківської області та створення закладу освіти – Яківська гімназія, про створення опорного закладу освіти – Нижнівського ліцею Тлумацького району Івано-Франківської області, про зміну структури КНП «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги про затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, про затвердження тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, про внесення змін до рішення районної ради від 20.06.2019 року №402-25/19 «Про передачу майна Тлумацькій ОТГ», про районну програму приватизації об’єктів (майна) спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Тлумацького району на 2019-2020 роки та інші. Також на посаду директора Гарасимівської ЗОШ I-III ступенів було призначено Івонюк Світлану Миколаївну.

За підсумками роботи сесії були прийняті відповідні рішення.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.