Skip to Content

У Грушці відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

21 вересня у с.Грушка відкрили сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям. Це вже шістнадцятий такий об‘єкт в районі. За останні п‘ять років кожна громада, що прагнула змін змогла втілити багато своїх мрій. Так і село Грушка може похвалитися не тільки новим спортивним майданчиком, а і утепленим фасадом та покращеним матеріально-технічним станом школи, новим комп‘ютерним класом, встановленим освітленням вулиць села, амбулаторією, що відкрила свої двері для мешканців, заміненими вікнами в Народному домі, у школі та в адміністративному будинку.

Участь у такій визначній події взяли голова районної ради Василь Двояк, його заступник Василь Гнатюк, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Володимир Пеник, депутат обласної ради Микола Кузьма, сільський голова Ігор Худицький, радник директора «Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна» Роман Міськевич, директор ТзОВ "Штерн Агро" Ігор Гордійчук та інші.

Також на святкування запросили багато гостей та відзначили подяками всіх, хто долучився до відродження села.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.