Skip to Content

Проведено засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, духовності та захисту прав громадян

У п’ятницю, 20 вересня, проведено засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, духовності та захисту прав громадян. Засідання пройшло під головуванням голови постійної комісії Василя Ціника.

На засіданні були присутні члени постійної комісії, а також заступник голови районної ради Василь Гнатюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Пеник та в.о. директора КНП «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Богдан Пліс.

На порядку денному засідання комісії було розглянуто питання, які внесені до порядку денного двадцять шостої сесії районної ради, а саме: про ліквідацію закладу освіти – Яківська ЗОШ І-ІІ ступенів Тлумацького району Івано-Франківської області та створення закладу освіти – Яківська гімназія, про створення опорного закладу освіти – Нижнівського ліцею Тлумацького району Івано-Франківської області, про призначення на посаду директора Гарасимівської ЗОШ I-III ступенів», про результати діяльності Тисменицької місцевої прокуратури за 6 місяців 2019 року, про зміну структури КНП «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги.

За результатами розгляду було вирішено всі питання винести на розгляд чергової сесії районної ради.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.