Skip to Content

Професографічна екскурсія для учнів 10-11 класів Олешанського ліцею

Професографічна екскурсія, як одна із форм профорієнтаційної роботи дає можливість школярам безпосередньо ознайомитись з професіями, отримати багато інформації з першоджерел, поспілкуватися з фахівцями своєї справи.

17 вересня учні 10 – 11 класів Олешанського ліцею Олешанської сільської об’єднаної територіальної громади мали можливість ознайомитись зі світом рослин відвідавши Івано-Франківський лісовий селекційно-насінєвий центр в селі Остриня, основними напрямками діяльності якого є вирощування декоративних рослин.

На початку заходу заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Кебрин поінформував школярів про необхідність свідомо підходити до вибору майбутньої професії.

Старший майстер Івано-Франківського лісового селекційно – насіннєвого центру Зоряна Івасюта, яка супроводжувала учнів протягом екскурсії, ознайомила школярів з умовами праці та роботою кожного спеціаліста, який працює у розсаднику. Зокрема з професіями як агронома, флориста, спеціаліста ландшафтного дизайну, озеленювача.

Під час екскурсії діти з цікавістю спостерігали за роботою фахівців, розглядали рослини та фотографувалися на фоні рослин.

Організована екскурсія виявилася інформативною і пізнавальною для майбутніх випускників, впевнені, що вона допоможе їм у виборі майбутньої професії.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.