Skip to Content

Профорієнтаційний урок для учнів 11-х класів Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Одним із основних напрямків діяльності служби зайнятості є профорієнтаційна робота з учнівською молоддю.

З метою підвищення рівня інформованості учнів про світ професій, популяризації робітничих професій, допомоги школярам у виборі свого професійного майбутнього 10 вересня фахівець з профорієнтації Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Світлана Атаманюк провела профорієнтаційний урок для учнів 11 – х класів Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час уроку учні ознайомилися з професіями, актуальними на ринку праці району, послугами, що надаються центром зайнятості, основною формулою вибору професії «Хочу. Можу. Треба», класифікували професії за приналежністю до однієї з п’яти груп, розбирали ситуації, що стосуються професійного вибору.

На завершення уроку С.Атаманюк ознайомила учнів з платформою для онлайн профорієнтаційного тестування «Моя професія: консультаційна мережа» для визначення професійних інтересів, здібностей та психологічних схильностей, а також рекомендувала отримати індивідуальні консультації фахівців служби зайнятості, записавшись на прийом через сервіс «Електронна черга».Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.