Skip to Content

Відбулося консультування клієнтів пробації з питань працевлаштування

6 вересня в приміщенні Тлумацького районного сектору філії Центру пробації в Івано-Франківській області відбулося консультування клієнтів пробації з питань працевлаштування.

Фахівець з профорієнтації Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Мар’яна Олійник ознайомила присутніх із видами послуг, які надає служба занятості, наявними вакансіями в районі.

Особам, що визначаються з обранням професійного шляху, запропоновано пройти психодіагностичне тестування та проаналізувати власні вподобання, інтереси, схильності, визначити сферу професійної діяльності та отримати рекомендації спеціаліста з профорієнтації для досягнення професійного рівня у певному виді діяльності.

Присутні ознайомились з графіком проведення масових і групових профінформаційних та профконсультаційних заходів Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Під час заходу усі бажаючі отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання і упевнилися, що звернувшись до служби зайнятості, вони можуть розраховувати на дієву допомогу.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.