Skip to Content

Професіографічна екскурсія – це завжди пізнавально та цікаво

Багаторічна співпраця Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості з підприємством ТОВ «Штерн-Агро» спрямована на забезпечення кадрових потреб агрофірми та працевлаштування громадян на вакантні робочі місця.

5 вересня Тлумацькою районною філією Івано-Франківського центру зайнятості була організована та проведена професіографічна екскурсія для безробітних в ТзОВ «Штерн-Агро».

Мета проведення даного заходу – ознайомлення безробітних із специфікою роботи агрофірми, її матеріально-технічною базою, основними вимогами до представників даних професій та оплатою праці.

ТзОВ «Штерн-Агро» є одним з найуспішніших підприємств Тлумаччини в сфері виробництва с/г продукції. У збудованому прямо посеред поля біля с. Грушка двоповерховому офісі екскурсантів привітно зустрів директор цього господарства Ігор Гордійчук та розкрив живі подробиці робочих буднів «Штерн Агро», розповів, що на агрофірмі застосовують тільки оригінальні засоби захисту рослин та мінеральні добрива. Того самого принципу дотримуються у відношенні до запчастин – купляють тільки оригінальні, бо це дуже серйозні складові, які повинні довго та надійно служити. Чисельність працюючих складає 40 осіб.

Безробітні отримали змістовну і корисну інформацію про важливість професій в сфері сільськогосподарського виробництва.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.