Skip to Content

Міні-ярмарок вакансій – крок до успішного працевлаштування

З метою оперативного задоволення кадрових потреб роботодавця, пошуку кандидатів на вакантні місця та працевлаштування на гідні посади з відповідними умовами, 29 серпня в приміщенні Тлумацької районної філії Івано–Франківського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю представників Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області – старшого інспектора з особливих доручень відділу звя’зків з громадскістю Таміли Ткач, інспектора відділу звя’зків з громадскістю Богдана Настича.

Присутнім шукачам роботи презентували службу в поліції та ознайомили з вимогами до кандидатів, умовами проходження відбору, детально розказали, що служба в поліції – це не тільки робота, а привід пишатися своєю професією. Адже поліцейський покликаний охороняти та захищати права і свободи людини, а також інтереси суспільства і держави.

На міні-ярмарок вакансій були запрошені молоді люди віком до 40 років. Безробітні активно цікавилися перспективами кар’єрного росту соціальним пакетом, особливостями служби в поліції.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.