Skip to Content

Керівники району зустрілися з інвесторами

У четвер, 4 липня, голова районної ради Василь Двояк, голова районної державної адміністрації Іван Дрогомирецький та заступник голови районної ради Василь Гнатюк провели робочу зустріч з делегацією представників французької компанії з виробництва будівельних матеріалів «Сен-Гобен» в країнах СНД. До складу делегації увійшли президент компанії «Сен-Гобен» в Україні, Росії та країнах СНД Антуан Пейруд, генеральний директор «Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна-Білорусь» Кирил Песенков та радник директора «Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна» Роман Міськевич.

Очільники району вручили поважним гостям сувенірну та презентаційну продукцію про район, а генерального директора «Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна» Кирила Песєнкова відзначили Подякою за високий професіоналізм, меценатську діяльність та вагомий особистий внесок у становлення та соціально-економічний розвиток Тлумаччини.

Слід зазначити, що регіональна співпраця між Прикарпаттям та іноземним вкладником триває понад вісім років. За цей період компанія досягла певного прогресу у розвитку промислового виробництва гіпсової сировини, налагодила плідне співробітництво із виконавчими органами місцевої влади, а головне – сприяла створенню тісних взаємин із сільськими громадами.

Під час зустрічі говорили про технологічні процеси видобутку сировини, показники виробництва, налагодження транспортного сполучення, можливості підвищення якості готової продукції і збільшення виробничих потужностей підприємства.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.