Skip to Content

Проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

У середу, 3 липня, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій під головуванням голови постійної комісії Зіновія Білуника. На засіданні були присутні члени постійної комісії, а також заступник голови районної ради Василь Гнатюк, голова райдержадміністрації Іван Дрогомирецький та заступник начальника фінансового управління РДА Наталія Барило.

На порядку денному засідання комісії було розглянуте питання збільшення дохідної частини районного бюджету на суму виділеної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 10531000 грн., відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від. 05.06.2019 р. №365-р та відповідно видаткової в розрізі розпорядників коштів.

Також було розглянуте питання розподілу коштів в сумі 280 тис. грн.. виділених з резервного фонду обласного бюджету на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, що мали місце на території району у травні-червні 2019 року.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.