Skip to Content

У Тлумачі відзначили День Конституції України

У четвер, 27 червня, в Тлумацькому народному домі пройшов святковий концерт з нагоди 23-ої річниці прийняття Конституції України та Молодіжний тріумф, в рамках якого було вручено нагороди кращим молодим спеціалістам Тлумацької міської ОТГ.

Розпочався захід Гімном України, після чого присутні вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих за волю України, а члени молодіжної ради Тлумацької ОТГ поклали квіти до Пам’ятника борцям за волю України.

Продовженням свята стало урочисте нагородження в рамках Молодіжного тріумфу кращої молоді Тлумацької міської ОТГ. Для кожного нагородженого в дарунок звучали пісні та танцювальні композиції. Міський голова Роман Круховський, заступник голови районної ради Василь Гнатюк та начальник відділу культури та туризму Тлумацької ОТГ Іванна Ковбас вручили нагороди та побажали кращим молодим спеціалістам натхненної праці та нових досягнень.

У фойє Тлумацького народного дому діяла книжкова виставка «Джерело права та свободи», організована працівниками Тлумацької публічної бібліотеки.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.