Skip to Content

У селі Нижнів відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям

У четвер, 6 червня, у величне свято Вознесіння Господнього в селі Нижнів відбулося відкриття та освячення спортивного майданчика зі штучним покриттям.

З цією подією жителів придністровського села приїхали привітати керівник відділу олімпійських видів спорту в Міністерства молоді та спорту України, видатний український спортсмен, штовхальник ядра, срібний призер Чемпіонату Європи в 1994 році Роман Вірастюк, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, начальники відділів освіти – Володимир Пеник, ЖКГ та інфраструктури – Роман Качур, будівництва райдержадміністрації Ярослав Атаманюк, депутат обласної ради Богдан Станіславський, сільський голова Леся Ковалюк, депутат районної ради Дмитро Романишин та інші.

Відкриття спортивних майданчиків є знаковою подією для Нижнева. Чимало юнаків та дівчат села проявили себе у різних видах спорту. Молодь бере актину участь у турнірах різних рівнів, тож сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить їй ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допоможе юним спортсменам у професійному рості.

Будівельні роботи для облаштування майданчиків здійснювались з державного, обласного, районного бюджетів та бюджету Нижнівської сільської ради. Загальна вартість робіт склала 950 тис. грн..

Відразу після урочистого відкриття відбувся і перший спортивний захід – міні-футбольний турнір серед місцевих дитячих команд. Переможці та призери турніру отримали в подарунок футбольні м’ячі від керівника відділу олімпійських видів спорту в Міністерства молоді та спорту України Романа Вірастюка та заступника голови районної ради Василя Гнатюка.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.