Skip to Content

«СВЯТО НЕБА» на Тлумаччині

Цими вихідними, а саме: 11-12 травня у селах Одаїв та Ісаків року вже вчетверте відбулося непересічне дійство – «СВЯТО НЕБА: Art Space».

Кожен гість, який завітав у ці мальовничі придністровські села, став учасником та глядачем змагань з авіамоделювання та ракетомоделювання, з парапланерного та дельтапланерного спорту, конкурсу на дальність польоту паперового літачка, майстер-класів від народних умільців, а чимало бажаючих здійснили свій перший політ на параплані з інструктором.

Організували це свято Дністровський регіональний ландшафтний парк та ГО «Гірський рятувальний центр».

Допомогу, сприяння та підтримку у проведенні заходу надали Тлумацька районна рада, Тлумацька РДА, департамент освіти, науки та молодіжної політики
Івано-Франківської ОДА, Олешанська ОТГ, Всеукраїнська спілки учасників бойових дій в АТО в Івано-Фанківській області «Побратими України», Клуб спортивного туризму «СЛУП» (м.Івано-Франківськ), колектив та вихованці Тлумацького будинку дитячої та юнацької творчості, ГО "Творче об'єднання "Тлумацька палітра", Асоціація виноградарів Прикарпаття та багато-багато інших.

Та найбільші слова подяки від організаторів та гостей – пілотам парапланеристам та дельтапланеристам спільноти "ПАРАДНІСТЕР". Це ті, без кого «СВЯТО НЕБА» б не було.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.