Skip to Content

У Тлумачі відзначили День пам’яті та примирення

…Не щезне в пам’яті людській, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу. Хіба можна забути тих, хто поліг у боях віддавши своє життя за волю і незалежність Батьківщини, чи можна забути всіх тих, хто у наш мирний час загинув у зоні проведення антитерористичної операції на сході України?

8 та 9 травня вся Україна відзначає День пам’яті та примирення і 74-тю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Щоб вшанувати великий подвиг українського народу та його вагомий внесок в перемогу антигітлерівської коаліції, 8 травня, на Пам’ятне віче до пам’ятника «Воїну-визволителю» у місті Тлумачі прийшли заступник голови районної ради Василь Гнатюк, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Присяжнюк, голова Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Роман Круховський, учасники антитерористичної операції на Сході України, представники ветеранських організацій, структурних підрозділів РДА та районних служб, громадськості, громадсько-політичних об’єднань, молоді.

Слід зазначити, що символом відзначення цих визначних дат є червона квітка маку, яка під час Пам’ятного віче майоріла на грудях у кожного учасника.

Відкрив захід голова Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Роман Круховський.

Під час заходу, зі словами шани воїнам, що загинули за Україну звернувся до присутніх представник районної ради ветеранів Ярослав Сав’юк. У своєму виступі він розповів про історію трагічних подій, що торкнулися нашого краю у часи Другої світової війни.

Також, впродовж віче, представник Тлумацького військового районного комісаріату вручив воїнам антитерористичної операції на Сході України медалі "За участь в антитерористичній операції".

Хвилиною мовчання, покладанням квітів та свічок до підніжжя пам’ятника «Воїну-визволителю» учасники зібрання вшанували пам’ять усіх, хто загинув у боротьбі за українську землю.

Завершився захід поминальною панахидою за загиблими у роки Другої світової війни, яку відправили отці міських храмів УГКЦ Павло Дутчак та УАПЦ Василь Стадник.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.