Skip to Content

Звернення


Шановні жителі Тлумаччини!

Щиросердечно вітаємо вас з Днем пам’яті і примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ою річницею вигнання нацистів з України!

В ці дні весь світ відзначає цю радісну подію, адже Друга світова війна пройшла чорним смерчем майже по всіх континентах планети, несучи за собою смерть та горе. Проте в ці страшні воєнні роки лихоліття найбільшої біди зазнала наша Українська земля.

У боротьбі з нацизмом українці стали до зброї в лавах Радянської Армії, в загонах Української Повстанської Армії, у збройних силах країн Антигітлерівської коаліції.

В День пам’яті та примирення ми мусимо відкинути всі ідеологічні нашарування, які протягом багатьох років роз’єднували наше суспільство, маємо подивитись об’єктивно на перебіг історичних подій та усвідомити, що попри різні політичні погляди учасників тих буремних років об’єднувала одна мета – визволення рідної землі від ворога. Цієї шляхетної мети досягнуто завдяки героїзму та мужності бійців та командирів радянських збройних сил, учасників партизанського та національно-визвольного рухів, а також трудівників тилу.

Сьогодні на долю нашого народу випало випробування неоголошеної війни з боку авторитарного правлячого режиму сусідньої Росії. Однак, ми здолаємо і цю агресію, адже сила духу наших українських воїнів, підсилена героїчними прикладами звитяги борців за незалежність нашої держави, є нездоланною.

Шановні ветерани!

Низький Вам уклін за Ваш подвиг, за порятунок людства від коричневої чуми нацизму! Ви завжди будете для нас взірцем патріотизму та самопожертви.

Дорогі захисники України!

Бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, добра і благополуччя!

Ми пам’ятаємо – ми перемагаємо!

З повагою,

Заступник голови районної ради                                                   Василь Гнатюк

Перший заступник голови райдержадміністрації                         Микола ПрисяжнюкХто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.