Skip to Content

Хвала рукам, що пахнуть хлібом

За ініціативи Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості та за підтримки депутата обласної ради Богдана Станіславського 12 квітня для старшокласників Грушківського НВК була проведена професіографічна екскурсія у пекарню "ОберХліб" в селищі Обертин.

Під час проведення заходу завідуюча виробництвом Оксана Друляк ознайомила учнів з історією створення пекарні, основними затребуваними професіями, які використовуються на підприємстві, та з вимогами до працівників.

Екскурсія почалася з цеху, де виготовляють печиво, торти, пляцки, бісквіти. Тут їх дбайливо формують та прикрашають вручну. Пекарі запевняють, що використовують лише натуральні продукти, тому й солодощі такі смачні. У хлібобулочному цеху школярі ознайомилися з робочими місцями працівників пекарні, з машинами та механізмами, які задіяні в процесі виготовлення хліба та хлібобулочних виробів.

Та найцікавішими були майстер – класи. Школярі власноруч виготовляли великодні солодощі, пасочки та прикрашали їх. Ці вироби вони повезли з собою додому. А в розважально-відпочинковому комплексі ”Замок Злати” для учнів був проведений майстер-клас з виготовлення піци. Під чуйним керівництвом шеф-кухаря піцерії школярі дізналися всі секрети приготування справжньої італійської піци, як замісити і розкачати тісто, розподілити начинку і навіть взяли участь в процесі випікання піци.

Ну а що найприємніше в майстер-класі з приготування піци? Звичайно дегустація! Юні піццайоло скуштували власноруч приготовану піцу!

Велике задоволення і масу позитивних вражень діти отримали від спілкування з людьми, які творять справжню красу, та побачили на власні очі роботу пекаря, помічника пекаря, кондитера, піцайоло. Весела і творча атмосфера панувала на заході. Школярам дуже сподобався майстер-класи, адже вони були не тільки цікаві та пізнавальні, а й дуже смачні.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.