Skip to Content

Вітання


Шановні працівники карного розшуку!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

15 квітня - День створення підрозділів карного розшуку України. Історія карного розшуку – це чимало сторінок мужності, героїзму, вірності обов’язку людей. Важко переоцінити внесок служби у справу зміцнення могутності нашої держави, захисту національного багатства, законних прав і інтересів, конституційних прав і свобод громадян.

Карний розшук – гвардія органів внутрішніх справ, яка стоїть на сторожі інтересів держави вже 100 років. У роки незалежної України ветерани і працівники карного розшуку стояли в основі розвитку інших оперативних підрозділів органів внутрішніх справ боротьби з незаконним обігом наркотиків, боротьби з організованою злочинністю, кримінальної поліції у справах дітей, боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми тощо.

Кожного дня, без вихідних, 24 години на добу оперативні співробітники несуть службу, захищаючи безпеку суспільства та держави, спокій людей. У карному розшуку випадкових людей немає, адже не всім під силу працювати в екстремальних умовах. Окрім хорошої фізичної підготовки, оперуповноважені наділені чудовими аналітичними здібностями та інтуїцією, вміють знайти підхід до людини, спрогнозувати ситуацію. І головне – у них немає права на помилку, адже ціною їй може стати чиясь доля і навіть – людське життя.

У день свята хочеться побажати всім оперативним працівникам карного розшуку та ветеранам служби міцного здоров’я, успіхів і щастя, а вашим сім’ям – терпіння і розуміння. Найголовніше – завжди залишайтеся вірними Присязі та своєму народу. Нехай вас ніколи не підводить оперативне чуття та кмітливість!

З повагою,

Голова районної ради                                                        Василь Двояк

Голова райдержадміністрації                                            Іван ДрогомирецькийХто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.