Skip to Content

Керівники району зустрілися з представниками правоохоронних органів

Питання взаємодії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування з правоохоронними органами в районі, профілактики правопорушень та вжиття заходів щодо забезпечення громадської безпеки на території району обговорювалися 12 квітня під час наради голови районної державної адміністрації Івана Дрогомирецького та заступника голови районної ради Василя Гнатюка із представниками правоохоронних органів. Участь у зустрічі взяли провідний консультант Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Лемчак, начальник Тлумацького відділення поліції Коломийського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Василь Семенюк, голови Тлумацької міської ради ОТГ та Олешанської сільської ради ОТГ Роман Круховський і Богдан Двояк.

Під час наради зазначалося, що завдяки ефективній взаємодії правоохоронних органів з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, виконанню ними узгоджених спільних заходів у боротьбі зі злочинністю і корупцією, а також у співпраці із громадськістю вдається досягати позитивних результатів та суттєво впливати на стабілізацію криміногенної обстановки на території району.

Обговорювалися і питання фінансового сприяння з боку органів місцевого самоврядування для Тлумацького відділення поліції та створення в перспективі відділення поліції в Олешанській сільській ОТГ.

Іван Дрогомирецький зазначив, що тільки спільними зусиллями та в тісній співпраці органів державної влади, правоохоронних органів можна досягти зменшення рівня злочинності у районі.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.