Skip to Content

Професійний орієнтир

19 березня фахівцями Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено ряд заходів в рамках реалізації профорієнтаційної акції Івано-Франківського обласного центру зайнятості "Професійний орієнтир" для учнівської молоді 9-11 класів Нижнівського НВК, 9 класу Олешівського НВК та 9 класу Остринської ЗОШ І-ІІ ст..

Спочатку школярі відвідали Тлумацьку районну філію Івано-Франківського обласного центру зайнятості. Заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг В.Кебрин ознайомив учнів з роботою кожного відділу, їх функціями та основними завданнями, надав рекомендації як уникнути помилок при виборі професії, розповів про основну формулу вибору професії «Хочу. Можу.Треба.», ознайомив учнів з платформою для онлайн профорієнтаційного тестування «Моя професія: консультаційна мережа» для визначення професійних інтересів, здібностей та психологічних схильностей, а також рекомендував отримати індивідуальні консультації фахівців служби зайнятості, записавшись на прийом через сервіс «Електронна черга».

Фахівець з профнавчання О. Навальківська ознайомила дітей з переліком робітничих професій за якими проводиться професійне навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Цього ж дня було проведено ще один захід «День відкритих дверей» Тлумацького коледжу Львівського національного аграрного університету. Розпочав цей захід заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг В. Кебрин, який поінформував присутніх про актуальні вакансії на ринку праці району, розповів про перспективи працевлаштування за спеціальностями яких навчають у коледжі, про професії, які найбільш затребувані на ринку праці.

Продовжила захід заступник директора з навчальної роботи Г. Федоришин, яка ознайомила присутніх з історією створення, сучасним станом та перспективами розвитку навчального закладу, відзначила, що Тлумацький коледж є одним із найстаріших освітніх закладів області. За більш як 50-літню історію тут підготовлено понад 10 тис. бухгалтерів, 475 комерсантів аграрного сектору економіки України. Сьогодні в коледжі створено сучасні лабораторії, кабінети, укладено договори про співпрацю із провідними господарствами області різних форм власності. Вона розповіла про форми навчання в коледжі, подачу документів, вступні випробування, наголосила, що студенти забезпечуються гуртожитком, відзначила, що багато випускників після закінчення навчання в коледжі працюють не тільки на підприємствах та в державних установах, але і відкривають власну справу.

Викладач економічних дисциплін Тлумацького коледжу Н. Покляцька ознайомила учнів з переліком спеціальностей , за якими відбувається навчання, з умовами вступу до коледжу. Вона відзначила, що випускники отримують диплом державного зразка за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст» та можуть продовжити навчання за скороченою програмою для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів «Бакалавр» та «Магістр» у Львівському національному університеті, Івано-Франківському національному університеті нафти і газу, Прикарпатському національному університеті ім. В.Стефаника та інших навчальних закладах України.

Майбутні абітурієнти з цікавістю спілкувалися з викладачами та студентами коледжу і дякували за гостинний прийом.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.