Skip to Content

Відбулась нарада щодо формування оновленої структури соціальних служб району

У середу, 6 лютого, під керівництвом заступника голови районної ради Василя Гнатюка та першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Присяжнюка відбулась нарада щодо формування оновленої структури соціальних служб району. На нараді були присутні селищний та сільські голови району, голова Олешанської ОТГ та керівники соціальних служб району.

Присутні обговорили механізми надання соціальної допомоги населенню району, окреслили шляхи покращення якості надання соціальних послуг. Окремо було обговорено роботу соціальних працівників на території сільських рад, кожний сільський та селищний голова висловили своє бачення як саме повинна здійснюватись робота у подальшому, адже частина працівників Територіального центру соціального обслуговування громадян Тлумацького району перейшла працювати до Тлумацької ОТГ у новостворену службу. Вони розповіли скільки на сьогоднішній день у них працює соціальних працівників, яка кількість за ним закріплено підопічних і чи є необхідність у збільшенні їх чи зменшенні.

Перший заступник голови РДА Микола Присяжнюк доручив соціальним службам ретельніше підходити до аналізу соціального стану кожної людини. Наголошено також на важливості вчасного координування зусиль та ресурсів соціальних структур задля вирішення нагальних проблемних питань.

Також на нараді був присутній директор комунального некомерційного підприємства «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тлумацької районної ради Тлумацького району Івано-Франківської області Іван Ціник. Він розповів про роботу центру, його завдання, кількість працівників по кожній сільській раді, а також наголосив, що триває кампанія підписання договорів із сімейним лікарем.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.