Skip to Content

В Олешанській ОТГ відбувся профінформаційний семінар з сільськими старостами та директорами навчальних закладів, які знаходяться на території даної громади

Тлумацька філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості особливу увагу приділяє співпраці з об’єднаними територіальними громадами. Днями у приміщенні Олешанської сільської ради ОТГ проведено профінформаційний семінар з сільськими старостами та директорами навчальних закладів, які знаходяться на території даної громади.

Під час заходу присутні обговорили основні методи профорієнтаційної роботи в навчальних закладах об’єднаної територіальної громади, а саме: профорієнтаційні уроки, професіографічні екскурсії на підприємства, дні відкритих дверей на виробництві, ярмарки професій тощо.

Основне питання зустрічі – презентація веб-базової платформи для он-лайн профорієнтаційного консультування «Моя професія – консультаційна мережа». Світлана Атаманюк розповіла присутнім про переваги використання даної платформи, алгоритм її використання, з якого віку можна проходити тестування та які методики використовуються під час он-лайн тестування. Адже не кожен учень має змогу провести дві-три години в службі зайнятості, але кожен, маючи доступ до інтернету, може пройти безкоштовне тестування у дистанційному режимі, розібратися у своїх здібностях, а за допомогою фахівців з профорієнтації отримати консультацію за результатами тестування щодо вибору майбутньої професії.

Учасники зустрічі були одностайні в тому, що використання сучасних ресурсів розширює можливості якісної допомоги у виборі чи зміні професії тим, хто її потребує. А проведення якісної профорієнтаційної роботи у школах сьогодні – попередження безробіття завтра.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.