Skip to Content

Визначено районні заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

У понеділок, 29 січня, голова районної державної адміністрації Іван Дрогомирецький провів нараду щодо організації у районі заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Участь у ній взяли заступник голови районної ради Василь Гнатюк, перший заступник голови РДА Микола Присяжнюк, заступник голови з гуманітарних питань Тлумацької міської ради ОТГ Ігор Мандар, голова Тлумацької організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів інтернаціоналістів) Валерій Ступницький, керівники та представники відділів з питань організаційної та інформаційно-аналітичної роботи апарату райдержадміністрації, культури і освіти РДА, управління соціального захисту населення РДА.

На нараді розглядались питання щодо проведення заходів з нагоди пам’ятної дати, сприяння в організації об’їзду могил воїнів-афганців, які загинули під час війни в Афганістані або померли після її закінчення, матеріального забезпечення батьків полеглих воїнів-афганців, інвалідів та членів районної Спілки ветеранів Афганістану. За результатами обговорення пропозицій було вирішено організувати 13 лютого цього року виїзд представників організації до могил загиблих і померлих побратимів, а 15 лютого - поминальну панахиду біля пам’ятника воїнам-афганцям у міському парку м. Тлумача та урочисте віче Народному домі міста.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в загальноосвітніх навчальних закладах району відбудуться зустрічі учнів з воїнами-інтернаціоналістами, а в бібліотечних закладах - тематичні виставки.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.