Skip to Content

У Яківці відбулось засідання Ради регіонального розвитку

У четвер, 24 січня, у селі Яківка відбулось засідання районної Ради регіонального розвитку під керівництвом сільського голови Василя Загрійчука. Захід відбувся за участі члена Районної ради регіонального розвитку, заступника голови районної ради Василя Гнатюка, депутата районної ради Ярослава Гуменюка, членів виконкому та депутатів Яківської сільської ради.

Під час засідання голова прозвітував про проведену роботу у 2018 році, використання коштів місцевого бюджету, проінформував про діяльність на відповідній території за звітний період. Також йшлося про проведену роботу з благоустрою села, діяльність закладів соціальної сфери, соціально-економічний розвиток підвідомчої території.

Разом з тим обговорювались найважливіші завдання, які поставлені на перспективу у 2019-2020 роках та різноманітні проблемні питання життєдіяльності села для врахування в роботі і окреслення спільних дій для їх вирішення.

Зокрема, було зазначено, що у селі Яківка планують переобладнати та реконструювати класні кімнати і майстерні будівлі школи під дитячий садок, облаштувати місце для освячення води біля місцевої криниці, здійснити реставрацію бруківки та плити біля пам’ятника «Скорботної матері» в центрі села, провести капітальний ремонт Яківської ЗОШ І-ІІ ступенів та місцевого клубу.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.