Skip to Content

Керівники району з робочою поїздкою відвідали селище Обертин

У четвер, 24 січня, голова районної державної адміністрації Іван Дрогомирецький та заступник голови районної ради Василь Гнатюк побували у селищі Обертин із робочою поїздкою. Спільно із селищним головою Віктором Хамутом та депутатом обласної ради Богданом Станіславським вони відвідали заклади освіти, медицини та інші інфраструктурні об’єкти селища.

За словами селищного голови Віктора Хамута місцевий загальноосвітній заклад минулого року отримав новий шкільний автобус, постійно оновлюється матеріальна база, замінено опалення та батареї, енергозберігаючі вікна, замінена зовнішня огорожа. Голова РДА Іван Дрогомирецький вручив директорові місцевої школи дидактичні матеріали для навчання дітей перших класів відповідно до Концепції Нової української школи. Керівники району оглянули навчальні приміщення та умови для перебування і навчання дітей, поцікавилися матеріально-технічною базою школи, обговорили з керівником закладу питання харчування учнів, а також поспілкувалися з трудовим колективом. Також було обговорено питання щодо безперебійного та повноцінного функціонування системи опалення в школі.

Наступним пунктом став дитячий садок. Представники влади із зацікавленням познайомилися з планом роботи дошкільної установи, з трудовим колективом та вихованцями даного закладу. У дитячому садку навчається більше ста діточок, за словами Віктора Хамута багато зусиль покладено для покращення його матеріальної бази. Ще потрібно зробити утеплення фасаду приміщення та покращити ігровий майданчик.

Окрім цього, було відвідано районний Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Цей заклад було відкрито у січні 2013 року. Основною метою роботи центру є допомогти дітям-інвалідам подолати труднощі особистісного розвитку, засвоїти побутові та соціальні навички, забезпечити розвиток їхніх здібностей та набуття життєвого досвіду.

Також представники влади побували у місцевому медичному закладі, оглянули приміщення, ознайомилися з умовами роботи працівників.

За підсумками робочої поїздки, у розмові із представниками місцевої влади, Іван Дрогомирецький та Василь Гнатюк наголосили, що у селищі в цілому вдається вирішувати багато проблемних питань різних напрямків і про це треба говорити, інформувати людей, а не лише зосереджуватися на недоліках, яких не уникнути будь-кому, хто щось робить і прагне змінити ситуацію на краще.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.