Skip to Content

У селі Петрів відбувся районний фестиваль «Розколяда»

Від покоління до покоління передаються традиції святкування Різдва Христового, коли все наповнено музикою, співом, яскравими фарбами й непідробленою радістю. В різдвяну ніч нас не покидає відчуття дива і здійснюються бажання.

Згадати традиції прадідів і зануритись в чарівну атмосферу різдвяного дійства допомогли працівники відділу культури райдержадміністрації, які підготували районний фестиваль «Розколяда», що відбувся 20 січня в оновленому Народному домі с.Петрів. Петрівчани люблять своє село і всією громадою взялись за його відбудову, адже наші рідні села це - маленькі крапельки величної держави. Отець Михайло освятив відремонтований Народний Дім. Директор Уляна Бегін приклала всіх зусиль щоб у ньому було по-справжньому тепло і затишно.

Святкування розпочалось фестивальною ходою аматорських колективів. Дане дійство йшло у поєднанні з Днем Соборності, із святом тих, хто живе і працює на благо своєї неньки України, дорожить, оберігає і щирим серцем любить свою державу.

З вітальним словом виступили голова райдержадміністрації Іван Дрогомирецький, заступник голови районної ради Василь Гнатюк та сільський голова Михайло Кушнір, які відзначили почесними грамотами та подарунками всіх тих хто причетний до відновлення закладу культури.

У театралізованому дійстві взяли участь народні аматорські фольклорні колективи сіл Петрів, Олеша, Хотимир, Жабокруки, Гарасимів, Підвербці, танцювальний колектив «Радість» с.Яківка, вокальні дуети сіл Ісакова та Петрова, солістка Мирослава Денис, родинний ансамбль Дідиків с.Підвербці, дитячий «Вертеп» с.Петрів та троїсті музики. Ведучими програми були Лілія Левицька та Володимир Жилюк.

Закінчилось святкове дійство віншуванням начальника відділу культури РДА Галини Петрунько та спільною колядкою «Нова радість стала».Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.