Skip to Content

Відбувся спортивний турнір приурочений четвертій річниці діяльності спортивно-просвітницького центру "Каменяр"

28 грудня у селі Нижнів спортивний центр "Каменяр" зі своїм невеликим приміщенням перетворився на казково боксерську рукавичку вміщаючи більше сорока людей та залишаючи майданчик для боксерських поєдинків.

Це спортивне свято було приурочене четвертій річниці діяльності спортивно-просвітницького центру "Каменяр", зокрема показові бої боксерської секції "Каменяра" проти юних боксерів із ДЮСШ міста Монастириськ. Юні спортсмени продемонстрували цікавий, безкомпромісний та паритетний бокс. Хоч як не важко було громадському центру в цьому році, але секція боксу вистояла, продовжує розвиватись і поповнюється новими юнаками, а слабкі і байдужі та незацікавлені відходять, звільняючи місце іншим. Юних боксерів приїхали підтримати голова районної ради Василь Двояк, голова райдержадміністрації Іван Дрогомирецький, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, депутат Тлумацької районної ради Дмитро Романишин, начальник відділу у справах молоді та спорту РДА Богдан Павлюк, начальник служби у справах дітей РДА Валерій Семків, голова федерації боксу Івано-Франківської області Андрій Савчук, місцевий священик отець Василь, директор Нижнівського НВК Марія Василишин.
Також у другій частині свята були нагороджені громадські активісти "Каменяра", завдяки яким місцева молодь має можливість проводити здорове дозвілля та відбувається виховна робота у різних аспектах. В процесі змагань були нагороджені діти, що відзначились активністю у громадських справах.



Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.