Skip to Content

Оголошення про об'єкт майна спiльної власностi територiальних громад сiл, селища, мiста району, щодо оренди якого надiйшла заява до Тлумацької центральної районної лікарні

Вiдповiдно до ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району , затвердженого рішенням районної ради від 23.08.2016 року № 129-07/16, власник Тлумацька районна рада оголошує про намiр передати в оренду нерухоме майно (нежитлове приміщення інфекційного відділення ) за адресою: м. Тлумач, вул. Винниченка, 84, площею 28,7 кв.м..

Заяви про оренду приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення на сайті Тлумацької районної ради.

Заяви подаються із зазначенням найменування, місцезнаходження, площі, цільового використання об’єкта оренди та строку оренди, за адресою: 78001. м.Тлумач, вул. Винниченка, 84, Тлумацька центральна районна лікарня.

Телефон для довідок: 2-12-35, 2-13-06.

У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди буде оголошено конкурс на право його оренди. Інформація про оголошення конкурсу на право укладання договору оренди нерухомого майна буде опублікована на сайті Тлумацької районної ради.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.