Skip to Content

Проведено міні-ярмарок вакансій

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій.

З метою укомплектування кадрами підприємства ТОВ “АТБ - маркет” та працевлаштування безробітних, фахівцями Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості 12 грудня було організовано та проведено захід «міні-ярмарок вакансій».

Розпочала захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тлумацької районної філії Оксана Слободян, яка наголосила , що головною метою даного заходу є максимальне поєднання інтересів роботодавця та незайнятого населення, та надання допомоги безробітним у підборі відповідної роботи , а роботодавцям – у якісному підборі кадрів.

Даним роботодавцем була презентована одна з найбільших національних мереж продуктових магазинів. Провідний менеджер Івано-Франківської області Марта Жирик презентувала актуальні вакансії, а саме: товарознавець, охоронець, продавець-консультант, вантажник, помічник продавця-консультанта.

Безробітні мали можливість отримати всю необхідну інформацію безпосередньо з першоджерел, ознайомитись з умовами праці на виробництві, оплатою праці, тривалістю робочого часу і відпочинку. Також було акцентовано увагу, що підприємство забезпечує працівників соціальним пакетом та надає можливість кар'єрного росту.

В даному заході взяли участь 15 безробітних.

На завершення заходу безробітні підходили з індивідуальними запитаннями до роботодавця, також мали можливість заповнення анкет, отримання роздаткової друкованої інформації та отримували вичерпні відповіді.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.