Skip to Content

Професіографічна екскурсія у світ мужності та самопожертви

Напевно, не існує більш небезпечної, відповідальної та важливої професії, ніж професія рятувальника – у будь-який час дня і ночі потрібно відправитися туди, де є загроза та небезпека і часто, ризикуючи своїм життям, зробити все, щоб звільнити людину з біди.

З метою ознайомлення школярів із професією пожежного Тлумацькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості 6 грудня була організована професіографічна екскурсія в Державну пожежно-рятувальну частину Управління ДСНС України в Івано-Франківській області що в місті Тлумачі для учнів 8-9 класів Тлумацької школи - інтернат.

Під час проведення екскурсії учні мали змогу ознайомитись з пожежно-рятувальною технікою і обладнанням, яке використовується під час гасіння пожеж та подоланні різноманітних надзвичайних ситуацій. У цікавій захоплюючій формі заступник начальника ДПРЧ-5 Руслан Семенюк та його підлеглі розповіли присутнім, як діють оперативно-рятувальні наряди , наскільки від їх швидких та відпрацьованих дій залежить часом життя людей, їх добробут та спокій.

Бажаючим запропонували посидіти в кабіні пожежної машини, приміряти на себе захисні костюми та різні обладунки, навчили дітей в'язати пожежні мотузки, продемонстрували як одягати захисні шоломи та інше.

Діти із захопленням взяли участь в екскурсії, задавали питання та зробили багато фотографій на згадку, а дехто з них уже подумки уявив себе майбутнім рятувальником.

Такі екскурсії мають позитивне значення в профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю, адже знайомлять дітей з професіями безпосередньо в конкретних умовах професійної діяльності.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.