Skip to Content

«День відкритих дверей» у Тлумацькому коледжі Львівського національного аграрного університету

5 грудня фахівцями Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено ряд заходів для учнівської молоді Грушківського НВК.

Спочатку учні та вчителі завітали на день відкритих дверей Тлумацького коледжу Львівського національного аграрного університету.

Відкриваючи захід, заступник директора з навчальної роботи Галина Федоришин зазначила, що професія бухгалтера займає вагоме місце на сучасному ринку праці, а тому фахівці, яких готує Тлумацький коледж, є затребуваними. Вона ознайомила присутніх з історією створення, сучасним станом та перспективами розвитку навчального закладу. Відзначила, що Тлумацький коледж є одним із найстаріших освітніх закладів області. За більш як 50-літню історію тут підготовлено понад 10 тис. бухгалтерів, 475 комерсантів аграрного сектору економіки України. Сьогодні в коледжі створено сучасні лабораторії, кабінети, укладено договори про співпрацю із провідними господарствами області різних форм власності.

Заввідділенням Любов Крижанівська ознайомила учнів з переліком професій, за якими відбувається навчання, з умовами вступу до коледжу. Відзначила, що випускники отримують диплом державного зразка за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст» та можуть продовжити навчання за скороченою програмою для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів «Бакалавр» та «Магістр» у Львівському національному університеті, Івано-Франківському національному університеті нафти і газу, Прикарпатському національному університеті ім. В.Стефаника та інших навчальних закладах України.

Методист з виховної роботи Зоряна Насадик запросила присутніх у музей коледжу і провела цікаву екскурсію.

Того ж дня школярі відвідали Тлумацьку районну філію Івано-Франківського обласного центру зайнятості. Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Василь Кебрин ознайомив учнів з роботою кожного відділу, їх функціями та основними завданнями. Спілкуючись з молодими людьми, він акцентував увагу присутніх на те, що потреби ринку праці викликають необхідність по-новому ставитись до вибору майбутньої професії, особливу увагу звернув на відновлення в суспільстві престижу робітничих професій та актуальність їх на ринку праці. Інформація про те, як правильно обирати професію, виходячи із власних здібностей та вмінь, з врахуванням стану здоров'я та попиту на ринку праці, зацікавила школярів. Вони знайомилися з папками – описами професій, задавали питання про вакансії та розмір заробітної плати на підприємствах регіону.

Фахівець з профорієнтації Світлана Атаманюк надала рекомендації, як уникнути помилок при виборі професії, наголосивши на необхідності вивчення своїх інтересів, здібностей, особливостей характеру і фізичних можливостей, та поінформувала про можливість пройти онлайн-тестування з використанням веб-базової платформи для онлайн профорієнтаційного консультування “Моя професія: консультаційна мережа”.

Заступник директора Грушківського НВК Людмила Олійник подякувала спеціалістам центру зайнятості за цікавий змістовний захід.

Проведення таких профорієнтаційних заходів сприяє формуванню у школярів реалістичних уявлень про ринок праці, усвідомлених дій щодо майбутнього професійного навчання та працевлаштування.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.