Skip to Content

В обласній раді нагородили переможців обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

У середу, 5 грудня, в рамках відзначення Дня місцевого самоврядування в обласній раді керівники вищого представницького органу влади області вручили дипломи переможцям дев’ятого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та сьомих обласних конкурсів "Краща спортивна громада", "Громада кращого довкілля", "Краща етнокультурна громада".

"Цього року ми визначили для конкурсу чотири пріоритети: підвищення туристично-рекреаційного потенціалу, збільшення доданої вартості сільськогосподарської продукції, забезпечення екологічної безпеки, розвиток сільських територій і периферій навколо малих міст. Загалом було подано 120 проектів від 87 громад. Переможцями визнано 61 проект від 59 місцевих рад, в тому числі 13 об’єднаних територіальних громад на загальну суму 28 мільйонів 700 тисяч гривень", - розповів Василь Гладій.

На реалізацію проектів-переможців дев’ятого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2019 році з обласного бюджету буде виділено 18,6 мільйона гривень.

В той же час переможцями сьомих обласних конкурсів "Громада кращого довкілля", "Краща спортивна громада", "Краща етнокультурна громада" визнано 10 місцевих рад, яким у 2019 році з обласного бюджету виділять 1,7 мільйона гривень.

Цьогоріч від Тлумацького району було подано 17 проектів від об’єднаних територіальних громад та місцевих рад району. За підсумками конкурсу 7 рад виграли 8 проектів, а саме: Тлумацька ОТГ – 2 проекти, Олешанська ОТГ, Палагицька, Петрівська, Грушківська, Кутищенська та Підвербцівська сільські ради по 1 проекту. Загалом на реалізацію цих проектів у 2019 році з обласного бюджету будуть виділені кошти в сумі 2 млн. 586 тис. грн..Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.