Skip to Content

Звернення


Шановні жителі Тлумаччини!

Щороку 3 грудня разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Цей день покликаний, щоб ми уважніше придивилися до тих, хто живе з нами поруч, і простягли руку тому, хто потребує допомоги.

Своїми успіхами у спорті, науці, громадському житті люди з фізичними обмеженнями району постійно доводять, що завдяки силі духу і цілеспрямованості можна досягти таких висот, які й здоровій людині не завжди під силу. Разом з тим, як ніхто інший, ці люди потребують підтримки та заохочення, бо їхнє життя - це щоденна боротьба.

Ми вдячні всім, хто опікується людьми з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги - це справжній вияв людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає цим вразливим, але в той же час, таким сильним людям, забувати про труднощі та зберігати радість життя, а їх серця наповнює теплотою і впевненістю у завтрашньому дні.

Бажаємо міцності духу, оптимізму, здоров’я, миру! Хай негаразди обходять ваші родини, а життєвий шлях буде завжди благословенним!

З повагою,

Голова районної ради                                                         Василь Двояк

Голова райдержадміністрації                                             Іван ДрогомирецькийХто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.