Skip to Content

Рішення ХХІ сесії Тлумацької районної ради VIІ демократичного скликання

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ
ХХІ сесії Тлумацької районної ради
VІІ демократичного скликання

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за дев’ять місяців 2018 року.

2. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

3. Про затвердження Статуту комунальної установи «Тлумацький районний інклюзивно-ресурсний центр Тлумацької районної ради Івано-Франківської області» у новій редакції.

4. Про встановлення розміру плати за перебування дітей в дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах району.

5. Про Цільову програму протипожежного захисту районних закладів освіти, охорони здоров’я, культури та соціального захисту на 2018-2021 роки.

6. Про призначення директора комунального позашкільного навчального закладу «Районна дитяча музична школа Тлумацької районної ради Івано-Франківської області».

7. Про припинення діяльності комунального закладу «Тлумацький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тлумацької районної ради.

8. Про утворення Обертинської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

9. Про затвердження положення про лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини та фельдшерсько-акушерський (фельдшерський) пункт.

10. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення на території Ісаківської сільської ради.

11. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення на території Обертинської селищної ради.

12. Про передачу автомобіля.

13. Про перезакріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на праві оперативного управління.

14. Про затвердження тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

15. Про звернення районної ради.

Результати поіменного голосування

Рішення ХХІ сесії Тлумацької районної ради
Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 6 гостей.