Skip to Content

Працівники соціальної сфери Тлумацького району приймали вітання з нагоди професійного свята

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. А тому, в понеділок, 5 листопада, у великій залі будівлі органів влади району у дружній, затишній атмосфері приймали вітання працівники соціальної сфери Тлумаччини.

Вітали присутніх у залі голова районної ради Василь Двояк та голова районної державної адміністрації Іван Дрогомирецький. Вони теплими словами поздоровили винуватців свята та вручили кращим представникам галузі грамоти та грошові премії.

Керівники району наголосили, що незважаючи на безліч проблем, які є сьогодні у суспільстві, працівники соціальної сфери району демонструють хороші результати та шанобливе ставлення до людей. Вони подякували присутнім за роботу, побажали їм вдячності і поваги за їхню працю, надії і впевненості у завтрашньому дні.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.